Product Builder for Drupal Commerce (2.0.1-alpha1) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: View
pa: ਵੇਖੋ
