Product Builder for Drupal Commerce (2.0.1-alpha1) - en to ro translation catalogue (31 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Delete
ro: Șterge

en: Content
ro: Conținut

en: Value
ro: Valoare

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Quantity
ro: Cantitate

en: Edit
ro: Editați

en: Image
ro: Imagine

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Background
ro: Fundal

en: View
ro: Afișează

en: Email
ro: email

en: Created
ro: Creat

en: Authored by
ro: Autor

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Price
ro: Preţ

en: Integer
ro: Număr întreg

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Product
ro: Produs

en: Changed
ro: Schimbat

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre

en: Variations
ro: Variații

en: Publishing status
ro: Statusul publicării

en: Stores
ro: Magazine

en: variation
ro: variație

en: variations
ro: variații

en: Order item
ro: Comandă
