Product Builder for Drupal Commerce (2.0.1-alpha1) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Body
af: Teks

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Value
af: Waarde

en: Actions
af: Aksies

en: Quantity
af: Aantal

en: Edit
af: Wysig

en: Image
af: Beeld

en: Name
af: Naam

en: Preview
af: Voorskou

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Price
af: Prys

en: Product
af: Produk
