Product Builder for Drupal Commerce (2.0.1-alpha1) - en to am translation catalogue (15 entries)

en: Body
am: አካል

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Content
am: ይዞታ

en: Value
am: እሴት

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Integer
am: ኢንቲጀር

en: Boolean
am: ቡሊያን
