Product Builder for Drupal Commerce (2.0.1-alpha1) - en to be translation catalogue (22 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Value
be: Значэнне

en: Actions
be: Дзеянні

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Image
be: Малюнак

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Created
be: Створана

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Integer
be: Цэлае

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: Boolean
be: Лагічны тып  (Boolean)

en: Publishing status
be: Статус публікацыі
