Product Builder for Drupal Commerce (2.0.1-alpha1) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Value
bs: Vrijednost

en: Actions
bs: Akcije

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Image
bs: Slika

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Preview
bs: Pregled

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Authored by
bs: Napisao

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina
