Product Builder for Drupal Commerce (2.0.1-alpha1) - en to ca translation catalogue (29 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Value
ca: Valor

en: Actions
ca: Accions

en: Quantity
ca: Quantitat

en: Edit
ca: Edita

en: Image
ca: Imatge

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Background
ca: Fons

en: View
ca: Mostra

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Created
ca: Creat

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Price
ca: Preu

en: Link text
ca: Text de l'enllaç

en: Integer
ca: Enter

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Product
ca: Producte

en: Changed
ca: Canviat

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Boolean
ca: Booleà

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
