Product Builder for Drupal Commerce (2.0.1-alpha1) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Name
dz: མིང་།

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: View
dz: སྟོན་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Authored by
dz: རྩོམ་མི།
