Product Builder for Drupal Commerce (2.0.1-alpha1) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Quantity
ga: Méid

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: View
ga: Féach ar

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Price
ga: Praghas

en: Product
ga: Táirge
