Product Builder for Drupal Commerce (2.0.1-alpha1) - en to hr translation catalogue (26 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Delete
hr: Ukloni

en: Content
hr: Sadržaj

en: Value
hr: Vrijednost

en: Actions
hr: Akcije

en: Quantity
hr: Količina

en: Edit
hr: Uredi

en: Image
hr: Slika

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Preview
hr: Pregled

en: Background
hr: Pozadina

en: View
hr: Pregled

en: Email
hr: E-pošta

en: Created
hr: Stvoreno

en: Authored by
hr: Autor

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Price
hr: Cijena

en: Link text
hr: Tekst poveznice

en: Integer
hr: Cijeli broj

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Product
hr: Proizvod

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis

en: Boolean
hr: Boleanski
