Product Builder for Drupal Commerce (2.0.1-alpha1) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Value
kk: Мән

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Image
kk: Сурет

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Authored by
kk: Автор
