Product Builder for Drupal Commerce (2.0.1-alpha1) - en to lv translation catalogue (27 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Actions
lv: Darbības

en: Quantity
lv: Skaits

en: Edit
lv: Labot

en: Image
lv: Attēls

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Background
lv: Fons

en: View
lv: Skatīt

en: Email
lv: E-pasts

en: Created
lv: Izveidots

en: Authored by
lv: Autors

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Price
lv: Cena

en: Link text
lv: Saites teksts

en: Integer
lv: Vesels skaitlis

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Product
lv: Prece

en: Changed
lv: Labots

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: Boolean
lv: Loģiskais datu tips
