Product Builder for Drupal Commerce (2.0.1-alpha1) - en to ml translation catalogue (15 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Preview
ml: മുന്‍‌കാഴ്ച

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്

en: Integer
ml: പൂര്‍ണ്ണസംഖ്യ

en: Boolean
ml: ബൂളിയന്‍
