Product Builder for Drupal Commerce (2.0.1-alpha1) - en to nl translation catalogue (34 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Content
nl: Inhoud

en: Value
nl: Waarde

en: Actions
nl: Acties

en: Quantity
nl: Hoeveelheid

en: Edit
nl: Bewerken

en: Image
nl: Afbeelding

en: Name
nl: Naam

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Background
nl: Achtergrond

en: View
nl: Weergeven

en: Email
nl: E-mail

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Price
nl: Prijs

en: Link text
nl: Linktekst

en: Integer
nl: Geheel getal

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: About
nl: Over

en: Variations
nl: Variaties

en: Publishing status
nl: Publicatiestatus

en: Stores
nl: Winkels

en: variation
nl: variatie

en: variations
nl: variaties

en: Langcode
nl: Taalcode

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.

en: Order item
nl: Bestelitem
