Product Builder for Drupal Commerce (2.0.1-alpha1) - en to ps translation catalogue (17 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Value
ps: بيه

en: Actions
ps: چارې

en: Edit
ps: سمون

en: Image
ps: انځور

en: Name
ps: نوم

en: Preview
ps: مخليد

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: About
ps: په اړه

en: Boolean
ps: هو-نه ييز (Boolean)
