Product Builder for Drupal Commerce (2.0.1-alpha1) - en to ru translation catalogue (35 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Delete
ru: Удалить

en: Content
ru: Содержимое

en: Value
ru: Значение

en: Actions
ru: Действия

en: Quantity
ru: Количество

en: Edit
ru: Редактировать

en: Image
ru: Изображение

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Background
ru: Фон

en: View
ru: Просмотр

en: Created
ru: Создано

en: Authored by
ru: Автор

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Price
ru: Цена

en: Link text
ru: Текст ссылки

en: Integer
ru: Целое число

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Product
ru: Товар

en: Changed
ru: Изменение

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: About
ru: Информация

en: Variations
ru: Вариации

en: Boolean
ru: Логическое

en: Publishing status
ru: Статус публикации

en: Stores
ru: Магазины

en: variation
ru: вариант

en: variations
ru: варианты

en: Langcode
ru: Код языка

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.

en: Order item
ru: Позиция заказа
