Product Builder for Drupal Commerce (2.0.1-alpha1) - en to sk translation catalogue (33 entries)

en: Body
sk: Text

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Value
sk: Hodnota

en: Actions
sk: Akcie

en: Quantity
sk: Množstvo

en: Edit
sk: Upraviť

en: Image
sk: Obrázok

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Preview
sk: Náhľad

en: View
sk: Zobraziť

en: Email
sk: E-mail

en: Created
sk: Vytvorené

en: Authored by
sk: Autor

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Price
sk: Cena

en: Link text
sk: Text odkazu

en: Integer
sk: Celé číslo

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Product
sk: Produkt

en: Changed
sk: Zmenené

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: Variations
sk: Variácie

en: Boolean
sk: Logické hodnoty

en: Stores
sk: Obchody

en: variation
sk: variácia

en: variations
sk: variácie

en: Langcode
sk: Kód jazyka

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.

en: Order item
sk: Položka objednávky
