Product Builder for Drupal Commerce (2.0.1-alpha1) - en to sl translation catalogue (21 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: Value
sl: Vrednost

en: Actions
sl: Akcije

en: Quantity
sl: Količina

en: Edit
sl: Uredi

en: Image
sl: Slika

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Preview
sl: Predogled

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Authored by
sl: Avtor

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Price
sl: Cena

en: Integer
sl: Celo število

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu

en: Boolean
sl: Logična vrednost
