Product Builder for Drupal Commerce (2.0.1-alpha1) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Delete
sq: Fshij

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Value
sq: Vlera

en: Actions
sq: Veprimet

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Name
sq: Emri

en: Preview
sq: Shikoje

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: About
sq: Informacione
