Product Builder for Drupal Commerce (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Value
el: Αξία

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Image
el: Εικόνα

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: View
el: Προβολή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Link text
el: Σύνδεσμος κειμένου

en: Integer
el: Ακέραιος αριθμός

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Product
el: Προϊόν

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: Boolean
el: Δυαδική τιμή

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης
