Product Builder for Drupal Commerce (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Content
hu: Tartalom

en: Value
hu: Érték

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Image
hu: Kép

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Preview
hu: Előnézet

en: View
hu: Megtekintés

en: ID
hu: Azonosító

en: Email
hu: E-mail

en: Created
hu: Létrehozva

en: Authored by
hu: Szerző

en: Link text
hu: Hivatkozás szövege

en: Integer
hu: Egész szám

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Controls
hu: Vezérlők

en: Product
hu: Termék

en: Changed
hu: Módosítva

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: About
hu: Leírás

en: Boolean
hu: Logikai

en: Publishing status
hu: Közzététel állapota

en: Langcode
hu: Nyelvkód

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.

en: Order item
hu: Rendeléselem
