Product Builder for Drupal Commerce (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: Value
jv: Biji

en: Edit
jv: Sunting

en: Image
jv: Gambar

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Link text
jv: Teks pranala

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani
