Product Builder for Drupal Commerce (8.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Content
mr: साहित्य

en: Value
mr: किंमत

en: Edit
mr: संपादन

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: Email
mr: ईमेल

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Authored by
mr: लेखक

en: Integer
mr: पूर्णांक

en: Boolean
mr: बूलीय
