Product Builder for Drupal Commerce (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Value
ne: मान

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: View
ne: दृश्य

en: ID
ne: परिचय

en: Email
ne: ईमेल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Authored by
ne: लेखक

en: Integer
ne: पूर्ण संख्या

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा

en: Boolean
ne: सही वा गलत
