Product Builder for Drupal Commerce (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: Edit
nn: Rediger

en: Image
nn: Bilete

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Integer
nn: Heiltal

en: Product
nn: Vare

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
