Product Builder for Drupal Commerce (8.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Content
te: సారము

en: Value
te: విలువ

en: Edit
te: మార్చు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Preview
te: మునుజూపు

en: View
te: చూడు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Link text
te: లంకె పాఠ్యం

en: Integer
te: పూర్ణసంఖ్య

en: About
te: గురించి
