Product Builder for Drupal Commerce (8.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Content
ur: متن

en: Value
ur: قیمت

en: Edit
ur: تدوین

en: Image
ur: تصویر

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Preview
ur: جائزہ

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Email
ur: ای میل

en: Authored by
ur: تصنیف از

en: Integer
ur: صحیح عدد

en: Boolean
ur: بولین
