Product Builder for Drupal Commerce (8.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Content
ast: Conteníu

en: Value
ast: Valor

en: Actions
ast: Aiciones

en: Edit
ast: Editar

en: Image
ast: Imaxe

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Preview
ast: Entever

en: View
ast: Vista

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Created
ast: Fechu

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Integer
ast: Enteru
