Product Builder for Drupal Commerce (8.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Value
az: Qiymət

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Edit
az: Dəyiş

en: Image
az: Şəkil

en: Name
az: Ad

en: Preview
az: Önizləmə

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Link text
az: Link mətni

en: Integer
az: Tam

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Boolean
az: Məntiq

en: Publishing status
az: Nəşr statusu
