Product Builder for Drupal Commerce (8.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Value
bg: Стойност

en: Actions
bg: Действия

en: Edit
bg: Редактирай

en: Image
bg: Снимка

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: View
bg: Прегледай

en: Email
bg: Е-поща

en: Created
bg: Създадено

en: Authored by
bg: Написано от

en: Product
bg: Продукт
