Product Builder for Drupal Commerce (8.x-1.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Delete
cy: Dileu

en: Content
cy: Cynnwys

en: Value
cy: Gwerth

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Edit
cy: Golygu

en: Image
cy: Delwedd

en: Name
cy: Enw

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: View
cy: Gweld

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Authored by
cy: Wedi ei awduro gan

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder
