Product Builder for Drupal Commerce (8.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (27 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Delete
da: Slet

en: Content
da: Indhold

en: Value
da: Værdi

en: Actions
da: Handlinger

en: Quantity
da: Mængde

en: Edit
da: Redigér

en: Image
da: Billede

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Preview
da: Gennemse

en: Background
da: Baggrund

en: View
da: Vis

en: Email
da: E-mail

en: Created
da: Oprettet

en: Authored by
da: Skrevet af

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Link text
da: Linktekst

en: Integer
da: Heltal

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Product
da: Produkt

en: Changed
da: Ændret

en: Machine name
da: Internt navn

en: About
da: Om

en: Boolean
da: Boolsk

en: Publishing status
da: Publiceringsstatus
