Product Builder for Drupal Commerce (8.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Body
is: Skrokkur

en: Delete
is: Strika

en: Content
is: Innihald

en: Value
is: Virði

en: Actions
is: Gerðir

en: Edit
is: Broyt

en: Name
is: Navn

en: Preview
is: Undansýning

en: View
is: Vís

en: Created
is: Stovnað

en: Authored by
is: Skrivað hevur

en: Integer
is: Heiltal

en: Machine name
is: Maskinnavn

en: About
is: Um
