Product Builder for Drupal Commerce (8.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (26 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Value
gl: Valor

en: Actions
gl: Accións

en: Quantity
gl: Cantidade

en: Edit
gl: Editar

en: Image
gl: Imaxe

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Preview
gl: Vista previa

en: View
gl: Ver

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Created
gl: Creado

en: Authored by
gl: Creado por

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Link text
gl: Texto do enlace

en: Integer
gl: Enteiro

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Product
gl: Produto

en: Changed
gl: Cambiado

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: Boolean
gl: Booleano

en: Langcode
gl: Código de idioma
