Product Builder for Drupal Commerce (8.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (27 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Value
he: ערך

en: Actions
he: פעולות

en: Quantity
he: כמות

en: Edit
he: עריכה

en: Image
he: תמונה

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: View
he: צפיה

en: Email
he: דוא"ל

en: Created
he: נוצר

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Link text
he: כותרת הקישור

en: Integer
he: שלם

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Product
he: מוצר

en: Changed
he: השתנה

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: Boolean
he: בוליאני

en: Publishing status
he: מפורסם

en: Langcode
he: קוד שפה
