Product Builder for Drupal Commerce (8.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (24 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Delete
is: Eyða

en: Content
is: Innihald

en: Value
is: Gildi

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Quantity
is: Magn

en: Edit
is: Breyta

en: Image
is: Mynd

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Preview
is: Forskoða

en: Background
is: Bakgrunnur

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: Email
is: Netfang

en: Created
is: Stofnað

en: Authored by
is: Höfundur

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Integer
is: Heiltala

en: Product
is: Vara

en: About
is: Um

en: Publishing status
is: Birtingarstaða

en: Stores
is: Verslanir
