Product Builder for Drupal Commerce (8.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (31 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Delete
sv: Radera

en: Content
sv: Innehåll

en: Value
sv: Värde

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Quantity
sv: Antal

en: Edit
sv: Redigera

en: Image
sv: Bild

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Background
sv: Bakgrund

en: View
sv: Visa

en: Email
sv: E-post

en: Created
sv: Skapad

en: Authored by
sv: Författad av

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Link text
sv: Länktext

en: Integer
sv: Heltal

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Product
sv: Vara

en: Changed
sv: Ändrad

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: About
sv: Om

en: Boolean
sv: Boolesk

en: Publishing status
sv: Status för publicering

en: Geofield
sv: Geofält

en: Langcode
sv: Språkkod

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
