Product Builder for Drupal Commerce (8.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (21 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Value
th: ค่า

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Quantity
th: จำนวน

en: Edit
th: แก้ไข

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Background
th: ภาพพื้นหลัง

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Email
th: อีเมล

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Link text
th: ลิงค์ข้อความ

en: Integer
th: จำนวนเต็ม

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Boolean
th: บูลีน

en: Publishing status
th: สถานะการเผยแพร่
