Product Builder for Drupal Commerce (8.x-1.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Image
bn: ছবি

en: Name
bn: নাম

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Email
bn: ইমেইল

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: About
bn: সম্পর্কে
