Product Builder for Drupal Commerce (8.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (32 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: Delete
es: Eliminar

en: Content
es: Contenido

en: Value
es: Valor

en: Actions
es: Acciones

en: Quantity
es: Cantidad

en: Edit
es: Editar

en: Image
es: Imagen

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: Preview
es: Vista previa

en: Background
es: Fondo

en: View
es: Ver

en: Email
es: Correo electrónico

en: Created
es: Creado

en: Authored by
es: Escrito por

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Link text
es: Texto del enlace

en: Integer
es: Número entero

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Product
es: Producto

en: Changed
es: Modificado

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: About
es: Acerca de

en: Variations
es: Variaciones

en: Boolean
es: Booleano

en: Publishing status
es: Estado de publicación

en: Stores
es: Tiendas

en: Langcode
es: Código del idioma

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.

en: Order item
es: Línea de pedido
