Product Builder for Drupal Commerce (8.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Image
ka: სურათი

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Link text
ka: ბმულის ტექსტი

en: Integer
ka: მთელი რიცხვი
