Product Builder for Drupal Commerce (8.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Value
ku: نرخ

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Image
ku: وێنە

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Preview
ku: پێشبینی

en: View
ku: پیشاندان

en: Email
ku: ئیمێل

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Integer
ku: ژمارەی تەواو

en: About
ku: دەربارە

en: Boolean
ku: بوولی
