Product Builder for Drupal Commerce (8.x-1.0-alpha2) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: View
lo: ພາບລວມ
