Product Builder for Drupal Commerce (8.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (27 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: Value
pl: Wartość

en: Actions
pl: Akcje

en: Quantity
pl: Ilość

en: Edit
pl: Edytuj

en: Image
pl: Obraz

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Preview
pl: Podgląd

en: Background
pl: Tło

en: View
pl: Widok

en: Created
pl: Utworzono

en: Authored by
pl: Autor

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Link text
pl: Treść odnośnika

en: Integer
pl: Liczba całkowita

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Product
pl: Produkt

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: Variations
pl: Warianty

en: Publishing status
pl: Status publikacji

en: Langcode
pl: Kod języka
