Product Builder for Drupal Commerce (8.x-1.0-alpha2) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Body
se: Gorut

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Edit
se: Rievdat

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: About
se: Birra
