Product Builder for Drupal Commerce (8.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (27 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Delete
tr: Sil

en: Content
tr: İçerik

en: Value
tr: Değer

en: Actions
tr: Eylemler

en: Quantity
tr: Miktar

en: Edit
tr: Düzenle

en: Image
tr: Resim

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Background
tr: Arkaplan

en: View
tr: Görüntüle

en: Email
tr: E-posta

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Authored by
tr: Yazan

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Link text
tr: Bağlantı metni

en: Integer
tr: Tamsayı

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Product
tr: Ürün

en: Changed
tr: Değişti

en: Machine name
tr: Makine adı

en: About
tr: Hakkında

en: Boolean
tr: Mantıksal

en: Publishing status
tr: Yayımlanma durumu
