Product Choice (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: Icon
ca: Icona

en: Add term
ca: Afegeix un terme

en: Published
ca: Publicat

en: Term
ca: Terme

en: N/A
ca: No aplica

en: No terms available.
ca: No hi ha termes disponibles.

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: List terms
ca: Llista de termes

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Output format
ca: Format de sortida

en: Usage
ca: Ús

en: About
ca: Detalls

en: No preview
ca: Sense vista prèvia

en: Allowed formats
ca: Formats permesos

en: No defined styles
ca: No hi ha estils definits

en: Preview image style: @style
ca: Previsualitza l'estil d'imatge: @style
