Product Choice (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: List
da: Vis

en: Description
da: Beskrivelse

en: Help Text
da: Hjælpetekst

en: Edit
da: Redigér

en: Label
da: Etiket

en: Icon
da: Ikon

en: Add term
da: Tilføj ord

en: Published
da: Udgivet

en: No terms available.
da: Ingen ord til rådighed.

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: List terms
da: Vis ord

en: Formatted
da: Formatteret

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: Output format
da: Output-format

en: Usage
da: Brug

en: About
da: Om

en: No preview
da: Intet preview

en: List Terms
da: Vis termer

en: Allowed formats
da: Tilladte formater

en: No defined styles
da: Intet format defineret
