Product Choice (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (25 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Help Text
et: Abitekst

en: Edit
et: Muuda

en: Label
et: Nimetus

en: Icon
et: Ikoon

en: Add term
et: Lisa termin

en: Published
et: Avaldatud

en: Term
et: Termin

en: N/A
et: Puudub

en: No terms available.
et: Ühtki märksõna pole saadaval.

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: List terms
et: Terminite nimekiri

en: Formatted
et: Vormindatud

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Output format
et: Väljundvorming

en: About
et: Programmist

en: No preview
et: Eelvaade puudub

en: No defined styles
et: Ühtegi stiili ei ole defineeritud

en: Preview image style: @style
et: Pildistiili eelvaade: @style
