Product Choice (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (21 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Type
id: Jenis

en: List
id: Daftar

en: Description
id: Deskripsi

en: Icon
id: Ikon

en: Add term
id: Tambah istilah

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Term
id: Istilah

en: N/A
id: T/T

en: No terms available.
id: Tidak ada istilah tersedia.

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: List terms
id: Lihat istilah

en: Unpublished
id: Tidak dipublikasikan

en: Output format
id: Format keluaran

en: Usage
id: Penggunaan

en: About
id: Tentang

en: No preview
id: Tanpa pratinjau

en: No defined styles
id: Tidak ada gaya yang ditetapkan

en: Preview image style: @style
id: Pratinjau gaya gambar: @style
